پرش به محتوا
خانه » بلاگ » جایزه 5000 یورو در وان ایکس بت با استیک پی STICPAY

جایزه 5000 یورو در وان ایکس بت با استیک پی STICPAY

شانس بردن جایزه 5000 هزار یورویی در 1xBet با سیستم پرداخت استیک پی STICPAY . آدرس جدید وان ایکس بت ، دانلود اپ وانیکس بت و کد هدیه ویژه 1xBet را از منوی زیر دنبال کنید:

پاداش وان ایکس بت با همکاری سیستم پرداخت استیک پی

فراوانی تبلیغات و پاداش های مختلف یکی از ویژگی های 1xBet است. این بار، این مؤسسه به همراه سیستم پرداخت استیک پی STICPAY تبلیغاتی را راه اندازی کرده است که در آن شرکت کنندگان می توانند بدون تلاش زیاد مبلغ قابل توجهی کسب کنند.

پرداخت با استیک پی و برد 5000 هزار یورو در وان ایکس بت

قوانین آفر وان ایکس بت :

  • ثبت نام در وان ایکس بت یا ورود به وب سایت 1xBet؛
  • موافقت کنید که در تبلیغات جایزه در حساب خود شرکت کنید.
  • روی دکمه “شرکت” در صفحه تبلیغاتی کلیک کنید.
  • حساب 1xBet خود را (10 یورو یا بیشتر) از طریق سیستم استیک پی STICPAY شارژ کنید.

برای هر بار تکمیل بیش از حداقل مقدار، بازیکنان بلیط های تبلیغاتی دریافت خواهند کرد. علاوه بر این، هر چه مقدار شارژ بیشتر باشد، بلیط های بیشتری و در نتیجه شانس برنده شدن بیشتر می شود. به عنوان مثال، برای واریز 10 یورو، یک شرکت کننده 1 بلیط دریافت می کند و برای واریز 1300 یورو، 1000 بلیط باورنکردنی!

قرعه کشی جوایز در دو مرحله برگزار می شود که اولین مرحله در تاریخ 25 شهریور در بین مشتریانی است که از 24 خرداد تا 15 شهریور بلیط های تبلیغاتی دریافت کرده اند. دومین قرعه کشی در تاریخ 25 آذر در بین شرکت کنندگانی که از 25 شهریور تا 15 آذر بلیط دریافت کرده اند انجام می شود.
در هر دو مورد، مجموعه جوایز یکسانی اعطا خواهد شد: 5000 یورو (یک برنده)، 3000 یورو (سه برنده) و 1000 یورو (ده برنده). همچنین صدها کاربر 50 تا 5000 امتیاز جایزه دریافت خواهند کرد که می تواند برای شرط بندی های جدید استفاده شود.

حساب بازی 1xBet خود را از طریق سیستم پرداخت استیک پی SticPay شارژ کنید، در این تبلیغات هیجان انگیز شرکت کنید و سود اضافی خود را بدست آورید!

کد هدیه ثبت نام وان ایکس بت : camabet

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *