پرش به محتوا
خانه » بلاگ » تورنومنت بازی های روزانه وان ایکس بت

تورنومنت بازی های روزانه وان ایکس بت

1xBet هر روز جوایز ارزشمندی را به ارمغان می آورد، فقط با بازی در بازی های مورد علاقه خود جوایز ارزنده ای کسب کنید. آدرس اصلی سایت پیش بینی 1xbet ، دانلود اپ اندروید وان ایکس بت ، کد هدیه ویژه وانیکس بت همه و همه در منوی زیر :

چگونه در تورنومنت بازی های روزانه 1xbet شرکت کنید:

 • Games بازی کنید
 • با شرط بندی امتیازات را جمع کنید
 • هر روز جایزه ببرید!

جوایز تورنومنت بازی های روزانه وان ایکس بت

بیشترین امتیاز را در یک روز جمع کنید، جزي 3 نفر برتر جدول رده بندی قرار بگیرید و یک جایزه بگیرید – Samsung Galaxy S20 Ultra!
شرکت کنندگانی که در جایگاه 4 ام تا 15 ام در جدول رده بندی قرار می گیرند، می توانند LUCKY WHEEL را بچرخانند.
شانستان برای پیروزی را از دست ندهید!

شرایط و ضوابط

 1. برنده این تورنمنت وان ایکس بت در صفحه پیشنهادات در جدول رده بندی نمایش داده می شود.
 2. با شرکت در این تورنمنت، شما تایید می کنید که شرایط و ضوابط پیشنهاد را مطالعه و پذیرفته اید.
 3. بازی های زیر از بخش بازی ها در این پیشنهاد گنجانده نشده است:PF Dice، PF Roulette ،PF Pokerlight ،Lucky Wheel ،Spin And Win، Monkeys ،Crash ،Crown & Anchor ،Roulette ،Roulette African ،Greyhound Racing ،Derby Racing ،Respin Slot ،Poker.
 4. فهرست بازی های موجود در این پیشنهاد را می تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلی به مشتریان تغییر دهید.
 5. بردهای مسابقه نیازی به بازخرید ندارند.
 6. 1xBet حق دارد شرایط پیشنهاد را تغییر دهد، پیشنهاد را لغو یا تجدید کند، یا مشارکت در هر زمانی، بدون اعلام قبلی رد کند.
 7. وان ایکس بت حق بررسی سوابق تراکنش ها و ورودهای مشتریان به هر دلیلی را محفوظ دارد. اگر پس از چنین بررسی، به نظر برسد که یک مشتری در حال شرکت در استراتژی هستند که 1xBet به صلاحدید خود سوء استفاده بداند، وانیکس بت حق ممانعت از شرکت کردن این چنین مشتریانی برای این تورنمنت و باطل کردن بردهایشان را محفوظ دارد.
 8. در صورت لزوم، کاربر موظف است مدارک شناسایی را برای تأیید (KYC) ارائه دهد.عدم ارائه مدارک در صورت درخواست، منجر به از بین رفتن پاداش و بونوس ها و برد ها خواهد شد. وان ایکس بت حق تقاضای عکس مشتری همراه با مدارک شناسایی آن ها (چهره مشتری باید در عکس به وضوح قابل مشاهده باشد) و یا شناسایی از طریق تماس تلفنی در هر زمانی، را محفوظ دارد.
 9. اگر 1xBet باور داشته باشد که قربانی تقلب یا پول شویی شده است، شرکت حق بستن حساب مشتری و مسدود کردن باقی مانده موجودی را دارد.

کد هدیه ثبت نام وان ایکس بت : camabet

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *