پرش به محتوا
خانه » بلاگ » سایت پیش بینی 1xbet اسپانسر لالیگا اسپانیا

سایت پیش بینی 1xbet اسپانسر لالیگا اسپانیا

یکی دیگر از شرکای کمپانی وان ایکس بت ، لالیگای اسپانیا می باشد. از این رو، این شراکت 1xbet را اسپانسر رسمی رسانه ای لالیگا اسپانیا می کند. آدرس در دسترس یک ایکس بت را می توانید از لینک های زیر بیابید.

پریمِرا دیویژن یا لا لیگا با نام تجاری لا لیگا سانتاندر، دسته ی برتر لیگ حرفه‌ ای فوتبال اسپانیا است. لا لیگا یکی از مهمترین لیگ های فوتبال دنیاست و بالاتر از لیگ برتر فوتبال انگلستان، بوندس لیگای آلمان، سری آ ایتالیا و لیگ ۱ فرانسه در رتبه اول فوتبال اروپا قرار دارد. این لیگ بیش از هر لیگ دیگری از سوی یوفا در ردهی اول معتبرترین لیگ های اروپایی قرار گرفته است.

وان ایکس بت اسپانسر laliga

وان ایکس بت اسپانسر لالیگا

1xBet طی قراردادی که در سال 2018 امضا شده، این کمپانی را شریک رسمی رسانه ای لالیگا اسپانیا می کند. این شراکت یک مشارکت جهانی است و وان ایکس بت برنامه های لالیگا را در سراسر جهان پوشش می دهد.

طبق مفاد قرارداد، تبلیغات وان ایکس بت در مسابقات لالیگا و کوپا دل ری مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در کنار بنرهای تبلیغاتی سه بعدی فیزیکی و مجازی، بینندگان برند 1xBet را در تابلوهای LED و DBR در طول مسابقه خواهند دید.

سایت وان ایکس بت – لالیگا – باشگاه بارسلونا

ما از این توافق خرسندیم. لالیگا با باشگاه های افسانه ای و بازیکنان بین المللی خود تماشاگرانی را از سراسر جهان جذب می‌کند. مسابقات باشگاهی می تواند نیم میلیارد تماشاگر را جذب کند، به این معنی که 1xBet فرصتی منحصر به فرد برای همراهی با لالیگا و تجربه ای فراموش نشدنی را برای تعداد زیادی از دوست داران لالیگا فراهم می کند.

الکس سامرز – سخنگوی وان ایکس بت

کد هدیه ثبت نام وان ایکس بت : camabet

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *